0212 466 10 48 - 0216 565 54 89   0532 566 56 70

Şişme Oyun Parkları Fiyatları

 • HizmetFiyat(TL)
 • Şişme top havuzu (Detayları Göster)

  Çocukların içinde doyasıya eğlenebileceği top havuzu. 4000 adet rengârenk topları ve güvenli yüksek duvarları ile eğlenceli bir oyun. Eğlenceli şişme sütunları ile göz alıcı renkleri olan cıvıl cıvıl bir oyun havuzu. Ebat : 4m x 4m x 1m

  800 TL
 • Canlı langırt (Detayları Göster)

  Büyük küçük herkesin eğlencesi, herkesin oynayabileceği canlı langırt. 5’er kişilik takım halinde oynanan bu oyunda katılımcılar bellerinden kemerle çubuklara bağlanır ve sadece sağa sola hareket edebilir halde klasik langırt düzeninde futbol oynarlar. Bel hizasındaki yan duvarlar küçük yaştaki oyuncuların da katılımına olanak vermektedir. Ebat: 12m x 6.3m x 0.8m

  900 TL
 • Tırmanma piramidi (Detayları Göster)

  Mücadele gerektiren eğlenceli bir oyun parkı. Geniş şişme yatağı ve yüksek yan duvarları sayesinde çok güvenli ve eğlenceli bir tırmanış yapabilirsiniz. Piramidin tepesinde bulunan cırt cırtlı şeritlere yastıkçıkları en kısa sürede yapıştıran kazanır. Yastıkçık yerine ürün veya ürün maketleri yapıştırmak ya da yapıştırılmış çeşitli ürünleri toplamaya çalışmak şeklinde satış destek amaçlıda oynanabilir. Dört taraftan da aynı anda tırmanılabilen piramit, takım veya bireysel yarışlar için ideal bir oyundur. Ebat: 8.6m x 8.6m x 6.2m

  900 TL
 • Şişme zıpzıp (Detayları Göster)

  Zıplamak çocukların en büyük eğlenceleri olsa gerek. Sevimli zıplama parkında çocuklar doyasıya eğlenecek. Çocukların merdivenlerden bir penguen gibi çıktığı, en üst noktaya ulaştığında kendilerini aşağıya bırakıp kaydığı ve en sonunda yumuşak zemine ulaştığı kaydırak. Çocuklar için ilginç olduğu kadar eğlenceli bir kaydırak.

  Ebat:4.5m x 4.5m

  800 TL
 • Şut becerisi (Detayları Göster)

  Büyük küçük herkesin ilgisini çekecek bir şişme oyun parkı. Katılımcıların futbol becerilerini göstereceği şişme kalemiz çeşitli formatlarda oyun imkanı sunmaktadır. İster kaledeki puanlara şut atın, ister arkadaşınız kaleci olsun, isterseniz de frikik becerinizi gösterin.

  Ebat: 4.5m x 7.2m x 4m

  800 TL
 • Sumo güreşi (Detayları Göster)

  Her yaştan kitlenin severek oynayacağı bir şişme oyun. Sumo Güreşi; insanların hem oynamaktan zevk aldığı, hem de izlemekten zevk aldığı bir eğlence oyunudur. Yaş farkı gözetmeksizin herkesi güldüren Sumo Güreşi oyununda sumo

  kıyafetlerinin giyilmesinin ardından sumo ringine çıkılır ve ring de 2 farklı kişi olur. Bu kişiler sumo ringinde birbirlerini düşürmek için uğraşmaktadırlar. İlk düşen sumo oyunu kaybeder ve diğer sumo galip gelir.

  Sumo Güreşi şişme oyun kiralama hizmeti kapsamında sunulan bir oyundur. EBAT : 3m X 3m

  700 TL
 • Şişme kaydırak (Detayları Göster)

  Kaydıraklı dev şişme zıp-zıp. Çocuklarımız için güvenli ve aynı zamanda keyifli olan kaydıraktan çocuklar güven ve eğlenceyle kayarak doyasıya eğlenecekler.

  900 TL
 • Dev dart (Detayları Göster)

  Elinizdeki renkli ve yapışkan toplarla en yüksek puanı toplamak için karşınızda büyük bir dart panosu var

  900 TL
 • Süper Jumper (Detayları Göster)

  Dört trambolini ve özel esnek lastikleri ile 8m yüksekliğe kadar zıplayabileceğiniz harika bir oyun. Süper Jumper heyecan, adrenalin, eğlence karışımını maksimum boyutlarda sunuyor.

  Görsel ve interaktif zenginliği ile kalabalık insan kitlelerini çekmeye çok uygun. Ebat : 12m x 12m x 7 m

  1.200 TL
 • Trambolin (Detayları Göster)

  Dev trambolin kurulumu. Trambolin; sadece eğlence aktivitelerinde değil; aynı zamanda da parklarda, spor alanlarında ve

  merkezlerinde, okul bahçelerinde, anaokulu ve kreşlerde herkes tarafından sevilen bir oyundur. Trambolin oyununda yaylı bir zeminde en yükseğe zıplamak için diğer yarışmacılar ile yarışmaya hazır mısınız?

  Ebat:3.6m çap

  1.200 TL
 • Gladyatör (Detayları Göster)

  Eğlenceli bir denge ve taktik oyunu. Gladyatörler, uçları yumuşak sünger kaplı çubuklarla şişme arenadaki platformlar üzerinde yerlerini alırlar. Yapılacak tek şey kalmıştır; rakibin dengesini bozarak, şişme yatağın üzerine düşürmek! Hem büyüklerin, hem de küçüklerin zevkle oynayacağı bir oyun.

  Ebat: 5.5m x 5.5m x 1.5m

  800 TL
 • Rodeo (Detayları Göster)

  Vahşi Batı konseptli şişme çit, kaktüs ve kovboy figürüyle geniş şişme zemin maksimum düzeyde güvenlik sağlar. Çılgın boğanın üzerinde en uzun süre kalabilmek için konsantrasyon, güç ve denge yeteneklerinizi sergileyin.

  Programlanabilir zorluk dereceleri sayesinde eşit şartlarda bir yarışma veya joystick ile tamamen serbest bir oynayış sağlar.

  Ebat:6m x 5m x 2.7m

  800 TL