0212 466 10 48 - 0216 565 54 89   0532 566 56 70

Popcorn Makinesi Kiralama

Etkinlik ve davetler için patlamış mısır, popcorn dağıtımı ile daha neşeli bir hal alıyor.
Popcorn yani patlamış mısır arabası: Popcorn makinesi ile elde edilen patlamış mısırlar popcorn kutularına doldurulup, çocuk ve yetişkin isteyen herkese kostümlü elemanımız tarafından ikram edilmektedir.
  Ellerinde rengarenk popcorn kutuları ile patlamış mısır atıştıran çocuk ve yetişkin davetlilerin neşesini düşünün. Emin olunki patlamış mısır dağıtımı çocuklar kadar büyüklerinde ilgisini çekecek ve onlarıda mutlu edecektir. Popcorn arabalarımız, son zamanlarda davetlerin yanı sıra fuarlardada ziyaretçilere patlamış mısır ikramı için firmalar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Panayır yiyeceklerin en çok tercih edilenlerinden olan patlamış mısır arabalarımız genellikle kırmızı renkte olmaktadır. Popcorn makinesi ve patlamış mısır arabası görsellerimiz için resim galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

• İsteyen tüm davetlilere ücretsiz patlamış mısır (popcorn) dağıtılır.
• Patlamış Mısır makinesi kiralama bedeline görevli dağıtıcısı, popcorn kutuları ve gerekli diğer malzemeler dahildir.

Popcorn Arabası yaklaşık olarak 50 Kg ağırlığında olup 1,5 metrekare alan kaplamaktadır. Popcorn makinesi kiralama hizmeti alan müşterilerimizın kiraladığı mekanına ücetsiz nakliye hizmetimiz mevcuttur.