0212 466 10 48 - 0216 565 54 89   0532 566 56 70

Pamuk Şekeri Makinesi Kiralama

Eğlence ve aktivitelerriniz pamuk şekeri dağıtımı ile daha eğlenceli bir hal alıyor.
Pamuk şekeri arabası: Pamuk şekeri makinesi ile elde edilen pamuk şekeri tahta çıtalara sarılarak, çocuk ve yetişkin isteyen herkese kostümlü elemanımız tarafından sunulmaktadır.

Etkinlik ve davetlerin eğlenceli unusurlarıdır pamuk şekerleri. Çocukların davet alanında ellerinde pamuk şekerle koşuşturmalarını hayal edin. Pamuk şekeri dağıtımı çocuklar kadar yetişkinlerinde ilgisini çektiğini bilmenizi isteriz. Pamuk şekeri makinası ile dağıtım yaparken insan sağlığı ve çevreye zararlı olmayan malzemeler kullandığımızdan emin olabilirsiniz.

• İsteyen tüm davetlilere ücretsiz Pamuk Şeker Dağıtır.
• Pamuk şeker makinesi kiralama bedeline görevli dağıtıcısı, pamuk şekeri çıtaları ve gerekli diğer malzemeleri dahildir.

İşinde deneyimli ustalarımız tarafından çeşitli figürlerle dağıtılan lezzetli pamuk şekerlerinin tadı misafirlerinizin damağında kalacaktır. Pamuk şekeri arabası kiralamak için kararınızı verdiyseniz kaliteli ve sorunsuz hizmet almak için vakit kaybetmeden bize ulaşın.

Pamuk Şekeri Arabası yaklaşık olarak 45 Kg ağırlığında olup 1,5 metrekare alan kaplamaktadır. Pamuk şekeri makinesi kiralama hizmeti alan müşterilerimizın kiraladığı mekanına ücetsiz nakliye hizmetimiz mevcuttur.